INWATER

Kontakt

INWATER Sp. z o.o.
ul. Szarych Szeregów 29
60-462 Poznań

tel. +48 61 842 97 69
e-mail:  biuro@inwater.com.pl

NIP: 9720964624
REGON: 639702799
KRS: 0000114294
BDO: 000113994

Biuro czynne w godzinach:
poniedziałek – czwartek 8.00-16.00
piątek 8.00 – 15.30

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Beata Hutek
e-mail: beata.hutek@inwater.com.pl
tel. + 48 61 842 97 69 wew. 102

Krzysztof Hutek
e-mail: krzysztof.hutek@inwater.com.pl
tel. + 48 61 842 97 69 wew. 105

DZIAŁ TECHNICZNY

mgr inż. Agnieszka Mendyk – Dyrektor ds. Technicznych
e-mail: agnieszka.mendyk@inwater.com.pl
tel. + 48 61 842 97 69 wew. 106

mgr inż. Angelika Marciszak
e-mail: angelika.marciszak@inwater.com.pl
tel. + 48 61 842 97 69 wew. 113

mgr inż. Bartosz Skrzypek
e-mail: bartosz.skrzypek@inwater.com.pl
tel. + 48 61 842 97 69 wew. 111

DZIAŁ ZAKUPÓW

Karol Jędzierowski
e-mail: karol.jedzierowski@inwater.com.pl
tel. + 48 61 842 97 69 wew. 112

DZIAŁ INWESTYCJI

Maciej Człapa – Dyrektor ds. Inwestycji
e-mail: maciej.czlapa@inwater.com.pl
tel. + 48 61 842 97 69 wew. 108

DZIAŁ SERWISU 

Mirosław Elmiś – Kierownik Serwisu
e-mail: miroslaw.elmis@inwater.com.pl
tel. + 48 61 842 97 69 wew. 108
tel. kom. +48 785 198 438

Joanna Bartol
e-mail: biuro@inwater.com.pl
tel. + 48 61 842 97 69 wew. 101

SERWISANCI

Sławomir Markiewicz
tel. kom. +48 601 275 738

Tomasz Wolniewicz
tel. kom. +48 605 049 634

Michał Ryński
tel. kom. +48 530 036 636

Eryk Ziółkowski
tel. kom. +48 535 460 652

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Marzena Solarz – Prokurent
e-mail: marzena.solarz@inwater.com.pl
tel. + 48 61 842 97 69 wew. 107

Katarzyna CzłapaKsięgowa
tel. kom 535 665 523
e-mail: katarzyna.czlapa@inwater.com.pl

ZARZĄD FIRMY

Jerzy Hutek – Prezes Zarządu
e-mail: jerzy.hutek@inwater.com.pl
tel. + 48 61 842 97 69 wew. 103

ZARZĄD FIRMY

Jerzy Hutek – Prezes Zarządu
e-mail: jerzy.hutek@inwater.com.pl
tel. + 48 61 842 97 69 wew. 103