INWATER

AKTUALNOŚCI

PROMOCJE

  • aktualnie brak promocji

SZKOLENIA

  • aktualnie brak szkoleń

PRACA

  • aktualnie nie szukamy pracownika, mimo to wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wysłania swojego CV na adres: biuro@inwater.com.pl

RODO

Szanowni Państwo,

Od dnia 25 maja 2018 r. obowiązuje unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych – Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 94/46/WE (określane jako „RODO”). W nawiązaniu do nowego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych chcielibyśmy przedstawić skrót informacji o przetwarzaniu Państwa danych i o Państwa prawach z tym związanych.

Administrator:
Administratorem danych osobowych jest  INWATER Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szmaragdowej 4. Biuro Handlowe ul. Szarych szeregów 29 60-462 Poznań, e-mail: biuro@inwater.com.pl

Dane osobowe:
Przechowujemy dane osobowe: imię, nazwisko, stanowisko, e-mail. nr telefonu, nazwa organizacji, adres, dane kontaktowe.

Cel wykorzystywania danych:
Wykorzystujemy Państwa dane do przetwarzania zapytań, zamówień, próbki wody  i inne tego typu działania związane ze sprzedażą.

Potrzebujemy tych danych, aby wysłać Państwu ofertę, próbki lub materiały reklamowe, przyjąć i zorganizować zamówienie, wystawić dokumenty, odpowiedzieć na zapytanie.
W przypadku organizowania dla Państwa dostawy możemy przekazać dane niezbędne do wysyłki firmie kurierskiej lub transportowej. Nie wykorzystujemy Państwa danych do innych celów niż związane z naszą działalnością.

Zakres czasu:
Przechowujemy Państwa dane do czasu cofnięcia przez Państwa zgodny na ich przetwarzanie lub zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (np. Ustawa o rachunkowości).

Państwa prawa:
Mają Państwo prawo do informacji na temat Państwa danych osobowych, do ich zmiany, usunięcia, ograniczenia lub przeniesienia.

W celu dokonania zmiany dotyczącej zgody, prosimy o kontakt.